МУКАЧЕВО Вторник, 04-Августа-2020, 18:29
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мукачево » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Допоможіть знайти товариша та його сімью з Мукачево. (Допоможіть знайти.)
Допоможіть знайти товариша та його сімью з Мукачево.
ViktorДата: Вторник, 14-Мая-2013, 09:23 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Добрий день. Я житель міста Чернігів. У 1996 році ми з товаришем Володею, теж чернігівцем, зупинялись в Мукачево в одній порядній родині для подальшої поїздки в Угорщину за авто (тоді була куплена ВАЗ 2106). Хлопця що приймав та допомагав (зараз йому біля 40 років) звали начебто Сергій, тоді він був володар машини Таврія, жили вони з родичами в своему будинку поблизу невеликого базарчику, була велика рудо-біла собака (чи водолаз, чи московська сторожова, чи ньюфаундлєнд). Хлопець невисокого зросту, темне волосся, худорлявої статури, зі своеї діяльності часто бував у Киеві.  Допоміг з виїздом та знайшов людину для супроводу до Угорщини через Берегове, а після нашого повернення на авто "підшаманив" з друзями стареньку "шістку", був невеликий інциндент (хлопці мабуть трошки випили, та спробували обкатати "шістку" після ремонту, і були затримані) з місцевим ДАІ, та все владналось. Потім Сергій (?)  за власної ініциативі та з побажання своеї матері відвіз нас вночі до Киева, дє ми й розїхались у справах. З тих пір ніяких контактів. Подія відбувалась у травні-липні 96 (чи 95) року. Загалом ми знаходились у нього біля 10-12 днів. Згадую його та його родину з великою подякою за гостинність та допомогу.Хочу відшукати та відновити зв"язок.  Наразі живу в Чернігові. Якщо комусь щось відомо про них будь ласка повідомте, буду дуже вдячний.

Форум » Мукачево » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Допоможіть знайти товариша та його сімью з Мукачево. (Допоможіть знайти.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2020Сайт управляется системой uCoz

Рейтинг@Mail.ru bigmir)net TOP 100 Счетчик и проверка тИЦ и PR Украинский портАл Internet Map